12-річна Лексі Майлз вирішила взяти участь у вірусному тренді в TikTok. Дівчинка хотіла зобразити "пірсинг" за допомогою двох магнітних кульок. Ось тільки координації не вистачило – і дитина випадково проковтнула кульки.

Лексі повідомила про проблему мамі, і її тут же повезли в найближчу лікарню. Дістати магніти без хірургічного втручання так і не вийшло. Тепер дівчинку чекає операція, в ході якої з неї не тільки витягнуть магніти, але і виріжуть фрагмент кишечника.

Мама дівчинки Керрі Майлз розповіла журналістам, що її дочка пояснила так: магніти в кишечнику — проста випадковість. Але британка в цьому дуже сумнівається і поспішає попередити батьків про небезпеку, яку несе TikTok-тренд, повідомляє Liverpool Echo.

дівчинка проковтнула магніти заради слави в TikTok
дівчинка проковтнула магніти заради слави в TikTok

Я нічого не знала про цей тренд до сьогоднішнього ранку — мені мій тато розповів, що зараз це дуже популярно. Лексі каже, що вона не брала в ньому участь... Що б це не було, магніти вона проковтнула

Керрі розповіла, що в лікарні рентген показав магніти на рівні діафрагми, але вже на наступний день, коли мама з донькою повернулися до фахівця, детальки були в прямій кишці. Поки операція не пройшла, але лікарі вже готуються до її проведення, адже два настільки сильних магніту можуть сильно нашкодити юному організму.

На жаль, випадок маленької Лексі далеко не єдиний. Ще задовго до появи TikTok детальки так званих неокубів не раз ставали причиною госпіталізації дітей. Якщо в пошуковий рядок вбити "дитина проковтнула магнітні кульки", шок забезпечений.

З 2010 року кількість випадків не піддається підрахунку. Найчастіше лікарям вдається врятувати малюків, але іноді такі ігри закінчуються трагедіями. Останнім часом частота інцидентів стала зростати через TikTok.