Нещодавно у 33-річної Емми-Луїзи виявили агресивну форму раку. Лікарі робили найжахливіші прогнози-дівчині залишалися лічені тижні, пише Daily Record.

Тому закохані, сподіваючись встигнути, запланували весілля на 12 жовтня. Але доля була не на їхньому боці. Незабаром дівчина стала настільки слабка, що вже не могла вимовити навіть заповітне "Я згодна".

Ми замовили фотографа, весільну машину, торт, квіти. Але вони нам так і не знадобилися. Для Емми все закінчилося благословенням, адже вона вже була без свідомості і сказати "Я згодна" не могла. Офіційно ми так і не стали чоловіком і дружиною, але для мене і для всієї родини ми вже подружжя Ліам Бредіш

Емма Луїза Лонгстафф і Ліам Бредіш з Бірмінгема
Емма Луїза Лонгстафф і Ліам Бредіш з Бірмінгема

Емма померла 10 жовтня, всього за два дні до торжества і через п'ять тижнів після того, як їй поставили страшний діагноз. Під час підготовки до весілля Ліам організував збір коштів на сервісі GoFundMe, при цьому гроші йшли не на лікування дівчини, яке їй вже, на жаль, не допомогло б, а на благодійність.

До хвороби Емми закохані любили подорожувати і планували завести дітей. А поки у них не було своїх, дівчина допомагала чужим, які опинилися у важкій ситуації. "Вона завжди думала про інших, навіть в свої останні дні", — сказав про кохану убитий горем наречений.

Емма Луїза Лонгстафф і Ліам Бредіш з Бірмінгема
Емма Луїза Лонгстафф і Ліам Бредіш з Бірмінгема

Вона працювала асистенткою директора школи і за службовим обов'язком доглядала за дітьми, які жили не в найкращих умовах, і стежила за тим, щоб про них дбали належним чином. Вона допомогла дуже багатьом дітям. Ліам Бредіш