Як з'ясували детективи, батько вбив 19-річного хлопця своєї дочки, завдавши множинних ударів ножем, а потім запхав тіло в багажник машини. Раніше приголомшений батько виявив, що хлопець продав дівчину в мережу торгівлі людьми для сексуальної експлуатації, пише Daily Mail.

60-річний Джон Ейзенман був звинувачений у вбивстві першого ступеня і утримується під заставою в 1 мільйон доларів у в'язниці округу Спокан у Вашингтоні, США.

Гниючий труп Аарона Соренсона був знайдений в багажнику кинутого автомобіля на Іст-Еверетт-авеню в Спокані минулого місяця, повідомила поліція. Детективи вважають, що його вбили в листопаді минулого року.

Бойфренд продав свою дівчину в рабство
Бойфренд продав свою дівчину в рабство

У жовтні того ж року Ейзенман виявив, що його малолітня дочка була продана Соренсоном в Сіетлі з метою сексуальної експлуатації за 1000 доларів, згідно з поліцейським прес-релізом.

У тому ж місяці він зміг врятувати дівчину з міста і повернути її в Спокан.

Потім він дізнався, що Соренсон буде за адресою в Ейрвей-Хайтс, тому він поїхав туди і дочекався прибуття 19-річного хлопця.

Під час цієї зустрічі Ейзенман викрав жертву, зв'язав її і помістив в багажник автомобіля. Згодом Ейзенман жорстоко розправився з торговцем людьми, вдаривши його по голові шлакоблоком, а потім наніс йому кілька ударів ножем, що призвело до його смерті – заявили в поліції.

Бойфренд продав свою дівчину в рабство
Бойфренд продав свою дівчину в рабство

Після вбивства Ейзенман поїхав на машині у віддалений район в окрузі Північний Спокан і кинув машину з трупом всередині.

Автомобіль залишався в сільській місцевості до минулого місяця, коли хтось відвіз його в Спокан і залишив на Іст-Еверетт-авеню. Чиновники заявили, що вони не вірять, що ця людина знала, що позаду був труп.

Тіло було знайдено, коли люди почали обшукувати автомобіль.

Поліція повідомила, що Ейзенман був заарештований і переданий офіцерам без пригод. До затримання у нього не було кримінальних злочинів, пов'язаних з насильством.