Кровожерливі собаки нападають на беззахисного прикутого ведмедя на жорстокому цькуванні. Тривожне відео, на якому дві собаки нападають на прикутого ведмедя недалеко від Москви, Росія, викликало хвилю обурення у всьому світі, пише Daily Star.

Дві кровожерливі собаки напали на скутого ланцюгом бурого ведмедя протягом декількох хвилин під час тренування з полювання.

Шокуючі кадри були записані активістами по захисту прав тварин в Росії на ймовірній станції цькування. Видно, як одна з собак кусає ведмедя ззаду за ногу. Тварина відчайдушно намагається чинити опір, але його стримує ланцюг.

І це незважаючи на те, що в Росії незаконно використовувати диких тварин для дресирування мисливських собак.

Прикутого ланцюгами ведмедя зацькували собаками
Прикутого ланцюгами ведмедя зацькували собаками

У грудні 2017 року російський парламент прийняв закон про заборону цькування, але верхня палата відмовилася його ратифікувати. Один сенатор Сергій Калашников химерно порівняв це з розширенням прав ЛГБТ на Заході.

Однак у березні 2018 року був підписаний закон, що забороняє використання диких тварин під час дресирування мисливських собак. Таким чином, навчання дозволено тільки безконтактним способом.

Але ці останні кадри передбачуваного контактного цькування були зняті в 200 кілометрах від Москви. Відповідаючи на це мерзенне відео, фахівець з диких тварин Пітер Хоффкен сказав: "Це ганьба, що чутливих ведмедів все ще атакують і травмують собаки, хоча російська влада має сили це зупинити".