У заяві позивача також фігурують витрати на манікюр, їжу та засоби особистої гігієни дівчини.

Фітнес-тренерка та Регіональний директор мережі спортклубів "Метрофітнес" Наталія Данилова опинилася в непростій ситуації. З нею вирішив судитися її колишній хлопець і тренер Сергій Лісіцин, з яким вона розлучилася рік тому.

Вони познайомилися в 2019-му, але через якийсь час почуття Наталії до Сергія охололи, і вона прийняла рішення розлучитися.

фітнес-тренерка Наталія Данилова та її колишній хлопець
фітнес-тренерка Наталія Данилова та її колишній хлопець

Цей вчинок сильно образив Сергія, але дівчина думала, що він охолоне і буде жити далі. Але спільні знайомі приносили невтішні новини – тренер все ще злиться на статус колишнього і згадує Наталію недобрим словом. І ось днями їй прийшов рекомендований лист із заявою від Сергія – через суд він намагається стягнути з неї 600 тис. рублів (понад 200 тисяч гривень), які вона "взяла в борг".

Коли ми почали зустрічатися, він знімав квартиру, а я якраз напередодні купила свою в іпотеку, ось і вирішили ми жити у мене (молодець, Наташа, відмінне було рішення!). Домовилися платити разом (ще раз похвалю себе, обожнюю пополамние відносини😍). Після розставання пройшов рік, він вирішив стягнути з мене все! (Включаючи манікюр, їжу, прокладки і т.д.) Наталія Данилова

позов фітнес-тренера до колишньої дівчини
позов фітнес-тренера до колишньої дівчини

Колишній мотивував це тим, що він теж вкладався в Наташину квартиру і вів з коханою спільний побут, за який тепер і просить компенсацію. У його розумінні вона становить 585 450 рублів (понад двухсот тисяч гривень), до яких потрібно додати більше 9 тисяч гривень (відсотки за використання його грошей), близько 10 тисяч гривень за його адвоката, 3250 гривень — за держмито і ще 360 гривень за кореспонденцію. У підсумку два роки стосунків з Сергієм обійшлися дівчині в копієчку – 625 тис.рублів (понад 200 тисяч гривень).

Дівчина зізналася, що не любитель виносити сміття з хати, але цю ситуацію вона вважає несправедливою, а тому і зважилася на розголос у соцмережах і ЗМІ.

фітнес-тренерка Наталія Данилова та її колишній хлопець
фітнес-тренерка Наталія Данилова та її колишній хлопець

"Такого приниження за свою тридцятку я ще не відчувала, це реально зі мною відбувається?!" – обурювалася вона в Instagram-пості.

Її історія набрала обертів в мережі, і всі були обурені поведінкою Сергія, тому дівчина запропонувала йому забрати позов в обмін на видалення поста. Але хлопець відмовився – він вважає себе в цій ситуації правим. На своїй сторінці в "Instagram" він лише заявив, що "ви не знаєте і половини", і закрив коментарі від хейтерів.