Український артист, учасник "Фабрики зірок", член гумористичного шоу "Ліга Сміху", шоумен, а також чоловік талановитої співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес продемонстрував красиву відеоленту в своєму акаунті в соцмережі. Він показався зі своєю дружиною на екзотичному курорті.

Відповідні відеофайли Володимир Дантес оприлюднив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український артист відмінно показав себе в ролі актора на проекті "Ліга Сміху". Він довгий час знаходився в тіні, але в один момент його запросили на телепроект, де він розкрив свої таланти.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

Крім цього, він випустив 4 нових треки в 2019 і 2020 роках – "Тепер тобі 30", "Більш-Менш", "Однокласниця" і "Якби".

У своїй публікації талановитий артист показав шанувальникам шикарне екзотичне місце на Балі, де він відпочиває зі своєю дружиною Надею Дорофєєвою.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

Володимир показав відеоролик, на якому можна побачити красивий водоспад під назвою Канто Лампо.

Крім цього, можна побачити Надю, яка на радощах підбігає до водоспаду і починає роздягатися прямо перед камерою телефону, на яку Дантес знімав екзотичну місцевість.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

"Воу, спокійніше, жінка", - звернувся до своєї дружини український співак.

Далі можна побачити звернення артиста, на якому він розповів про те, що вони втратили чимало енергії і вирішили перекусити в місцевому закладі.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

"Водоспад, як виявилося, наповнює енергією, але і також висмоктує сили, тому ми приїхали на обід", - звернувся до фанатів знаменитий співак.

Нагадаємо, що український артист Володимир Дантес показав аудиторії відмінне почуття гумору на відпочинку зі своєю дружиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Надя Дорофєєва облизала свого чоловіка Володимира Дантеса прямо перед камерою.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий співак Володимир Дантес показала шанувальникам, як він справляється з великими хвилями.