Співачка Світлана Лобода підтримала в своєму акаунті Лоліту, яка нещодавно виклала нецензурне відеозвернення, адресоване «смайліку для пенсіонерів».

Читайте нас у Google News!

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

Як виявилося, обличчя Лоли, яка знялася нещодавно в скандальному кліпі Лободи, на одному музичному каналі прикрили жовтим смайликом.

Від співачки залишилося тільки танцює тіло в червоному латексному костюмі. Лоліта записала відеозвернення, в якому назвала подію «утиском прав пенсіонерки».

Кажуть, що застарілому конфлікту між Ру.ТВ і Лолітою вже два роки. У 2018 року представники каналу звали знаменитостей на вручення своєї музичної премії і висували супутнє вимога - не ходити на музичні премії каналів-конкурентів.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

Лоліта була обурена і зло каналу якраз-таки пішла на конкуруючу премію та ще й агітувала на це своїх колег по цеху. Через це її обличчя тепер закрито смайлом в топовом кліпі Світлани Лободи. А самі представники каналу коментують ситуацію трохи по-іншому: нібито, закрили обличчя, тому що у співачки в кліпі дуже скандальний неналежний вигляд.

Але чи не дивно, що тоді закрили обличчя, а не абсолютно роздягнені п'яті точки численних артисток в цьому ж кліпі?

Світлана підтримує Лоліту, співачка репостнула відео до себе в акаунт і назвала його: «Лола хоче Бум». Передплатники обох співачок пишуть, що не очікували такого розвитку подій, і в общем-то, всім здається, що конфлікт не варто витрачених нервів.

Також обох артисток хвалять за розкутість, з якою вони брали участь в скандальному кліпі. Кліп швидко набрав два мільйони переглядів, але в цілому не був підтриманий публікою, в мережі пишуть, що давно не зустрічали подібної розбещеності, тому і дізлайков у відео поки вдвічі більше, ніж лайків.