Це фото з'явилося в мережі більше року тому, але тільки зараз стало відомо, що не так з цим котом повідомляє Daily Star.

Один з користувачів Reddit написавши у мережі, що у даного кота є така хвороба – міостатінова гіпертрофія м'язів, через що ті стають великими. Це повідомлення стало дуже популярним в мережі – під ним з'явилося близько 4,9 тисяч коментарів.

Користувачам довелося гадати, як живе цей кіт.

House cat suffering from Myostatin-related muscle hypertrophy - a rare condition that causes muscles to grow excessively large from Damnthatsinteresting

"Я впевнений, він муркоче, як двигун", "Він байдикує в стійці для присідань", "Це кітбуль", "Гігакет", "Поговоримо про кішку, яка била тебе за те, що не ти вичистив туалетний лоток", "Більшість кішок люблять коробки, але цей, ймовірно, любить бокс", – пишуть підписники.

Деякі, однак, переживають. Адже якщо це хвороба, міркують вони, то у кота повинні бути якісь проблеми. Але їх заспокоїли, зазначивши, що дефіцит міостатину не призводить до серйозних проблем, і єдине, через що може переживати сфінкс – так це через те, що без шерсті в холоди він буде мерзнути.