Іноді собаки не можуть запам'ятати команди не через низький інтелект, а через неуважність, свавілля і впертість, пише портал Kinpet.

Так, є породи, яким для засвоєння команди потрібно 80-100 повторень, і це поганий показник. Існує робоча функція мозку, яка відповідає за запам'ятовування команд. Все це відобразив у своїй книзі «Інтелект собак» професор психології Стенлі Корен.

Навчити командам пекінеса дуже складно. Це дуже свавільна собака. До того ж пекінеси не виносять шуму і мають низький больовим порогом. Тому вони не підходять сім'ям з маленькими дітьми.

Друга порода-це ши-тцу. Цікавість цих собак бере гору над дисципліною. Плюс даної породи – ідеально підходить для міста через розміри і невимогливість до тривалих прогулянок.

Хаскі – розумний собака, але дуже самостійний, тому не любить, коли їй щось нав'язують.

Бассет-хаунд відомий мисливськими навичками, але щодо всього іншого він пасивний і любить лежати, або набивати пузо смачною їжею.

Бігля взагалі можна назвати чемпіоном з пошуку неприємностей. Його важко змусити приступити до тренувань, так як він часто відволікається на сторонні шуми і запахи.

Бладхаунд теж дуже самостійна собака, яка найбільше підходить флегматикам. Важливий плюс – добре підходить сім'ям з дітьми.

Басенджи, як будь-яка інша екзотична порода, волелюбні, і навіть можуть зірватися з повідця в гонитві за першим зустрічним котом.

Російський псовий хорт – як і будь-які хорти, не любить тривалих дресирувань, проте вона дуже віддана людині і граціозно виглядає.

Чау-чау
Чау-чау

Те ж саме стосується і афганського хорта. Вона примхлива і чутлива, але вкрай рідко проявляє агресію.

Чау-чау славляться егоїзмом і ніколи не дозволять зневажати собою. Деякими рисами це собака навіть нагадує кішку.

Англійський бульдог є зразком упертості і ліні. Іноді навіть навчити його команді "апорт" неймовірно складно. Однак незважаючи на грізний вигляд, це порода прекрасно ладнає з дітьми.

Англійський мастиф відрізняється впертістю. Навчити його будь-чого буде вкрай складно.