Однак захисник природи Валентин Грюнер більше схожий на батька дев'ятирічної Сирги, пише Daily Mail.

Він врятував її хворобливим дитинчам у 2012 році, коли її покинула мати, і з тих пір у пари виникла неймовірна зв'язок.

Вони гуляють, грають в рестлінг і навіть плавають разом в проекті Modisa Wildlife Project в Ботсвані, де Сірга живе з Германом Валентином, 34 роки, і його партнеркою Сарою, 33 роки.

чоловік обіймається з левицею
чоловік обіймається з левицею

"Думаю, Сірга вважає мене найкращим другом. Вона любить мене міцно обійняти. Вона дійсно багато треться об мою голову, як домашня кішка. Сірга ніколи не була агресивна по відношенню до мене, але я дуже поважаю її силу. Я впевнений, що вона знає, що я дуже інший", – сказав Валентин.

Дев'ятирічна африканська королева джунглів народилася після того, як її батьки були схоплені і переведені в реабілітаційний табір за вбивство домашньої худоби.

Але мати Сірги перестала годувати її, і їй без допомоги Валентина загрожувала вірна смерть.

Майже десять років людини і великої кішки пов'язують нерозривні узи.

чоловік обіймається з левицею
чоловік обіймається з левицею

Валентин став співзасновником проекту Modisa Wildlife Project з метою збереження 7 500 гектарів на благо дикої природи і місцевого населення. Він також пропонує розміщення для гостей з усього світу, які бажають приїхати і помилуватися неймовірними африканськими пейзажами.

Валентин сказав: "Думаю, Сірга вважає мене найкращим другом. Я сумніваюся, що вона бачить в мені лева, а просто як свою половинку, з якою вона провела останні 10 років. Сірга любить гуляти на своїх 2000 гектарах разом зі мною, полювання – її улюблене заняття, але не стільки вбивство, скільки тихе підкрадання тварин, а потім хороша гонитва. Часто справа навіть не доходить до погоні, і Сірга просто підкрадається до них, а ми сидимо і спостерігаємо, поки тварини не підозрюють, що ми тут, – я думаю, це її улюблене проведення часу. Ще вона любить вставати на задні лапи і міцно обіймати мене кожен раз, коли я бачу її".