Світу і Україні в новому 2022 році не уникнути потрясінь і катастроф. Радує лише те, що небезпечний період не триватиме весь рік, а обмежиться парою місяців.

Про це в коментарі Главреду розповів астролог Влад Росс.

За словами астролога, лютий і березень 2022 року є найбільш складними місяцями, коли можливі різноманітні катаклізми і катастрофи. При цьому найбільше бід наробить вода.

"Якраз в цей час Юпітер увійде в зодіакальний знак Риб, що створить загрози від води: цунамі, затоплення, повені. На дно може піти Південна Америка, а також західна її частина, Австралія, Далекий Схід, Таїланд, Індокитай, Китай, Індія. Європу це торкнеться в меншій мірі. По всьому світу буде дуже багато води. Так що на зміну лиха у вигляді вогню і пожеж, які були в 2021 році, прийде інша напасть – велика вода", – зазначив Влад Росс.

Найнебезпечнішими і напруженими датами в плані катастроф, за прогнозом астролога, стануть 1-3 лютого і 1-3 березня.

повінь у Варшаві, Польша
повінь у Варшаві, Польша

Катастрофічний період, за словами Влада Росса, також буде обумовлений великим парадом планет, коли в одному градусі зберуться відразу дев'ять планет – все, крім урану. І трапиться цей "парад" 2 березня.

"Цей день буде настільки несприятливий і небезпечний, що саме в цю дату з великим скупченням двійок на Землю навіть може впасти метеорит або астероїд. Втім, це може статися ще в лютому", - застеріг Росс.

Україна також не зможе уникнути небезпек і потрясінь в 2022 році, вважає астролог.

"Для нашої країни найбільш несприятлива ситуація складеться в травні, особливо в 20-х числах. У цей час можливі витоки небезпечних речовин, виникне загроза вибухонебезпечних ситуацій і катастроф техногенного характеру", – уточнив Влад Росс.