Вчора, 30 серпня, на телеканалі «1 + 1» відбулася прем'єра нового сезону шоу «Танці з зірками».

Читайте нас у Google News!

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

В ході прямого ефіру з ефектним номером виступила українська співачка Віра Брежнєва і не менш популярний виконавець Діма Монатік. Знаменитості виконали свій гучний трек «Вечеріночка». Все б нічого, однак, саме вчора багато почули, як Брежнєва співає вживу.

До слова, Віра виконувала трек дуже тихо, і було важко розібрати слова. Крім цього, через те, що співачка танцювала, в мікрофон було чути задишка. Те, що голос співачки в запису в живому виконанні сильно відрізнявся, помітили і користувачі мережі.

У «Інстаграм-акаунті» шоу «Танці з зірками» люди в пух і прах рознесли Брежнєву, при цьому захопившись Монатік.

"Як вона огидно співає вживу, а Монатік - клас", "Боже мій, так лажа в пісні. Краще б вона мовчки сиділа", "Брежнєва - дно. Що вона забула на "Танцях ..."??? Нехай сидить у своїй Росії и на російські проекти ходить", "Шкода, що Вірочка співати не вміє і дихання не вистачає", "Монатік шикарний, ну а Віра", "Монатік витягнув цю "Звязду", не запрошуйте її більше, противно слухати", "Віра вміє співати взагалі? Королева чого? Фонограми?", "Краще б Монатік виконав з Юлею Санін "Кобру", "Співала Віра, соромно було мені", "Монатік хороший, а що з Брежнєвою сталося? Проблеми з мікрофоном?", "Як-то слабенько... У записі завжди звучить крутіше, це зрозуміло... Але Віру чутно не було", - писали люди.