Популярна українська артистка, колишня учасниця дуету "Время и Стекло", підопічна українського продюсера Потапа, член тренерського складу на музичному проекті "Голос Країни" Надя Дорофєєва потішила публіку шикарним постом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в звичному для себе вигляді і показала відрізок зі своєї нової роботи.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

На відеоролику можна спостерігати талановиту співачку у відвертій позі. Вона сидить навпочіпки, розсунувши ноги, в чорних широких штанях і білій майці.

Варто відзначити, що дана публікація нагадує кліп, в якому можна почути уривок з її нової пісні, яку так довго чекають мільйонні фанати знаменитості.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Багатомільйонні підписники талановитої співачки не змусили себе чекати і почали коментувати відеоролик своєї улюблениці.

"Повітря мені😱 😱 😱 😱 це занадто офігенно 🔥 🔥 🔥 дуже чекаю❤️", "Опааа🔥 здається нас чекає лірика, але не зовсім😍 😂 🔥❤️", "Надюша, це нереально! Чекаємо красуня наша улюблена ❤️", "Надюша Я шалено люблю тебе, але ця новина змушує мене буквально померти. 😍 😭 🔥 🔥", "включають режим Ждуна🔥 👏", - пишуть відгуки фоловери популярної артистки.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Надя Дорофєєва заінтригувала фанатів цікавим зверненням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Надя Дорофєєва зачарувала публіку відвертими кадрами.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Надя Дорофєєва заінтригувала шанувальників.