На знімках зображена незвичайна фігура, що лежить на скелі і спостерігає за марсоходом. Деякі експерти з НЛО стверджують, що це ознака життя на червоній планеті, пише Unilad.

Оригінальне зображення було завантажено НАСА в мережу в квітні минулого року, але 3 лютого ним поділився НЛО-блогер Скотт Уорінг.

Уорінг вважає, що зображення є "100-відсотковим доказом існування розумного життя".

Пояснюючи, як він натрапив на фотографію, він сказав: "Всі тут знають, що я люблю переглядати фотографії НАСА. Ну, я натрапив на щось унікальне".

знімки марсохода
знімки марсохода

Далі він описав зображення, сказавши, що фігура виглядає як «людина, що лежить і спостерігає за марсоходом НАСА». Уорінг подумав, що фігура виглядала "близько 1 фута зростом" з "рожевою верхньою частиною грудей, шиї та обличчя, рідкісним волоссям, в темному костюмі".

Тим не менш, Уорінг продовжував говорити, що «за людиною є навіть сліди, що ведуть до того місця, де він вирішив лягти».

Люди відповіли на блог Уорінга своїми теоріями про фігуру.

Одна людина припустила, що це були дві фігури, сказавши: "Схоже, хлопець і дівчина в спальному мішку". Швидше за все, маніпуляції з фотографіями.

знімки марсохода
знімки марсохода

Один стверджував, що міг бачити іншого інопланетянина, написавши: "Та ж картина вище, я знайшов те, що я думаю, це маленький інопланетянин, що зливається зі скелею". Майже як хамелеон. Я надішлю вам свій скріншот електронною поштою, якщо ви зацікавлені".

Один з них поставив під сумнів Походження фігури, пожартувавши: "Тут відбувається якийсь дивний вуайеризм, це марсіанська пара, що цілується на скелях, майте деяку гідність, Містер Уорінг. Добре, що у Ровера є камера з зумом телефону Nokia з 90-х".