У 9-річного кота двостороння глаукома, через яку його колись зелені очі перетворилися на дві затуманені зіниці, що нагадують кришталеву кулю віщуна.

Його господиня Моніка не єдина, хто потрапив під чари луноокого кота. Багато хто стежить за мамою-кішкою в соціальних мережах, таких як TikTok, де у Піко 258 000 підписників.

17-річний юнак з Канади розповів Newsflash, що близько п'яти років тому у його кота діагностували очне захворювання, яке неминуче призводить до сліпоти. Згідно з недавніми постами в TikTok, Моніка і її сім'я забрали котика після того, як його збила машина.

Сліпота не зупинила цього кота, який, за словами Моніки, настільки цікавий, наскільки це можливо, і, за її словами, володіє деякими екстрасенсорними здібностями.

За словами Моніки, одне з недавніх пригод Піко змусило всю сім'ю здорово понервувати. Вся рідня шукала котика по окрузі, а виявилося, що він забрів в будинок, виставлений на продаж, по сусідству. Єдиний, куди не заглянули його господарі. Саме тоді Піко зустрів своїх майбутніх сусідів, які знайшли норовливого кота і повернули його Моніці.

"Пара купила будинок через Піко. Він був як посланник, який змусив нас зустрітися з ними і привітати їх, і вони відчули гарний настрій", – розповіла вона.

"Коли він не шукає нових шанувальників, він спить весь день в моїй кімнаті. Він дуже розбірливий в їжі. Він не любить корм з м'ясним смаком. Це повинен бути або тунець, або риба. Котячі ласощі теж вітаються. Він самий люблячий кіт, і він слідує за мною скрізь, куди б я не пішла по дому", – сказала Моніка.

Хоча стан очей Піко означає, що йому потрібен додатковий догляд, в тому числі щоденні очні краплі, його опікуни кажуть, що ніколи не залишили б свого улюбленця.