Успішний шоумен та кандидат в мери Києва святкує 5 річницю весілля з Катериною Сопельник. Сергій чуттєво та водночас з гумором привітав кохану з дерев'яним весіллям на своїй сторінці у Фейсбук.

Весільне фото Сергія Притули та Катерини Сопельник
Весільне фото Сергія Притули та Катерини Сопельник
Весільне фото Сергія Притули та Катерини Сопельник

Сергій підсумував досягнення подружжя за п'ять років, тріумфами Сергія є 600 концертів по усьому світу та зйомки в 300 телепередачах. Також не варто скидати з рахунків набрані 5 кілограмів та сива борода.

Тим часом 35-річна Катерина впродовж всього подружнього життя займалась не лише кар'єрою на телебаченні, а й присвячувала себе сім'ї, на що в її зіркового чоловіка часу катастрофічно не вистачало. Жінка займалась ремонтами, піклувалась про дітей – сина Притули від першого шлюбу Дмитра та спільну донечку Соломію, планувала відпустки, навчилась готувати улюблені страви коханого та навіть нагадувала про дні народження його рідних.

Милий допис Сергій доповнив не менш милими фото, одна з яких з весілля у Львові 5 років тому, інша зроблена нещодавно під час нічної прогулянки нічним Києвом.

За 5 років після весілля я відпрацював 600 концертів по усьому світу, відзнявся у +/- 300 телепрограмамах на трьох...

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on Saturday, August 29, 2020

З кожним роком ти стаєш красивішою і мудрішою! І ще, тобі дуже пасує материнство! Мені залишається дрібничка – робити все, щоб тобі було не соромно зі мною "вийти в люди"! І я дуже стараюсь! Вітаю нас з першою "5-річкою"! Люблю так, що на очі не бачу! Сергій Притула

Не оминула річницю також і дружина Катерина, у своєму Instagram. Вона поширила фото з коханим і 3-річною донечкою Соломією та зізналась шоумену в коханні, наголосивши, що він надихає її на нові звершення.

"Юхуууу! 5 років, як ми сім'я! З кожним роком все більше переконуюся, що зробила правильний вибір! Мій вічний двигун, мегамозок, мій креатив, люблю тебе! Я завжди поруч! Ще стільки ж разів по 20" Катерина Сопельник