Перший випуск проєкту «Танці з зірками» вийшов 30 серпня 2020 року, а вже наступного дня один з суддів назвав трійку потенційних фіналістів. Проте у кожного професійного танцюриста свою думка з цього приводу. Так, учасник попередніх сезонів Олександр Прохоров розповів, на кого робить ставки в цьому сезоні.

В мене запитують, чому я не беру участь цього сезону «Танців з зірками». Так ось, минулого сезону у мене був дуже високий результат - друге місце. Це чудовий рівень! Для того, щоб переплюнути його і стати краще, я беру невеликий тайм-аут та, сподіваюся, що в наступному сезоні ви побачите мене на паркеті. Я з цікавістю спостерігаю за проєктом і парами в цьому сезоні. У першому ефірі для себе вже виділив деякі дуже яскраві та неординарні пари.

Дуже сподобався виступ Надії Мейхер та Кирила Васюка. Їх зворушлива румба, впевнений, не залишила байдужим нікого. Граціозні та плавні рухи ніг, правильна техніка роботи стегон і рук Надії підкріплювалися чуттєвим усвідомленням танцю. Ця пара вклала в кожен рух емоцію та енергію. Недарма вважаю танець їх пари одним з найяскравіших номерів першого ефіру, оскільки мій улюблений танець - це румба. Вона була візитною карткою моєї пари в минулому сезоні. І якщо ми з Анею Різатдіновою створили цей танець пристрасним, палким і еротичним, то пара Надії й Кирила показала, що румба може бути дуже ніжною і чуттєвою.

Не можу не відзначити старання ще однією яскравою учасниці - alyona alyona. Її впевненості, харизмі та вмінню розбивати стереотипи варто боятися іншим учасникам! Її сальса з Юрієм Гуричем, на мій погляд, була дуже яскравою та ефектною.

Також хочу відзначити танго у виконанні Олега Винника та Олени Шоптенко, пара показала справжню любов і пристрасть на паркеті. Олег показав себе зовсім з нового боку, у хорошому сенсі «заповнив собою» простір навколо та прекрасно станцював. Вистачило всього - техніки, танцю, вокалу. Мені пощастило кілька разів танцювати танго на паркеті «Танці з зірками» - з Анітою Луценко і з Анею Різатдіновою. Обидва танці кардинально не схожі один на одного. Аргентинське танго з Анітою було мегасексуальним і гарячим і стало візитною карткою нашої пари на проєкті. А ось танго з Анею Різатдіновою в півфіналі викликало бурхливу реакцію глядачів. Ми танцювали з Владом Ямою і влаштували на паркеті справжній шоу-спектакль з гумором.