Українська співачка Настя Каменських або «NK», що мріє отримати музичну премію «Ґреммі», майже щодня публікує особисті фотографії в Instagram. Наразі офіційна сторінка артистки вже налічує 5,2 млн підписників. Кожна її публікація збирає величезну кількість лайків та коментарів.

Настя Каменських
Настя Каменських

Молода дружина Потапа зняла кліп на свою пісню «A Huevo», який за дві доби набрав понад 2,5 мільйона переглядів. По всій видимості, це особистий рекорд виконавиці. Дівчина зізналася, що їй дуже приємно бачити такі цифри на офіційному YouTube-каналі.

Новий трек Настя Каменських виконала іспанською мовою, з'єднавши латиноамериканські мотиви з європейськими ритмами, українську культуру з мексиканської. Своєю творчістю вона підкорила не тільки вітчизняних слухачів, а й шанувальникам за кордоном, в який раз яскраво заявивши про себе на західному ринку.

Нещодавно "Українці" повідомляли про незвичні та епатажні образи співачки: Настя відома підписникам з різних сторін від милої дівчини в піжамці після пробудження до провокативних фото де Настя постає повністю оголеною.

А також дивіться фото Насті-Кармеліти, саме так її назвали підписники після чергової фотосесії.