Надія Мейхер і Кирило Васюк в ефірі шоу «Танці з зірками» виконали самбу під пісню Shakira - La Tortura, підкоривши і суддів і телеглядачів.

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Влад Яма зазначив, що Надя дуже сексуально рухалася в танці.

При цьому він також пожартував, порадивши Мейхер більше оголятися, що б чоловіки активніше голосували. «Легендарна танцівниця», - прокоментував виступ співачки Григорій Чапкіс, а також зазначив, що закоханий в Надю.

У той же час Катерина Кухар назвала Мейхер головною пікової дамою проекту, при цьому вказавши, що їй не вистачає техніки. В результаті судді поставили парі 37 балів.

"Боже, яка шикарна, чуттєва, справжня жінка! Українська Моніка Белуччі, просто не відірвати погляд... яка енергетика у неї, з глузду з'їхати", "Блін, я в шоці, так танцювати в 38 років. Тримати себе в формі 14 років, навіть набагато більше. Який же це респект", "Господи, яка жінка, суцільне натхнення! Відразу хочеться бігти на самбу після такого виступу", "У Мейхер немає рівних на цьому шоу! Браво, Надя!!!", "Красивенная пара! Супер енергійно і сексуально", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Мейхер, вже кілька днів поспіль приймає компліменти на свою адресу. Відзначимо, шанувальники знаменитості просто засипали її позитивними відгуками, після того, як побачили виступ на шоу «Танці з зірками».

Нагадаємо, 30 серпня, на телеканалі «1 + 1» відбулася прем'єра нового сезону шоу «Танці з зірками».