2024 рік пройде під впливом Зеленого Дерев'яного Дракона - це символ, який подарує нам незвичайний, цікавий та багатий на події рік.

Дракон – авторитетна тварина, символ імператорської влади Китаю. Його зображення зовсім недавно можна було побачити в Піднебесній на багатьох речах та будівлях, пов'язаних із верховною владою. Звичайно ж, у нього будуть свої улюбленці серед знаків Зодіаку, і ми з радістю розповімо про них. Представляємо вашій увазі рейтинг успішності знаків Зодіаку.

гороскоп
гороскоп

Рак (22 червня - 22 липня)

На 12 місці нашого рейтингу знаходиться Рак. Емоційні та інтуїтивні представники цього знака зможуть приймати вірні рішення та знаходити вигідні можливості. Важливою складовою їхньої удачі буде підтримка близьких, саме рідні виявляться джерелом щастя та удачі для них.

Лев (23 липня - 22 серпня)

На 11-му місці розташувалися Леви. Цього року Леви прагнутимуть самовираження та досягнення своїх цілей. Їхні лідерські якості та творчий потенціал допоможуть привернути увагу оточуючих та отримати визнання. На відміну від попереднього року, у 2024 році Львів матиме більше шансів на успіх.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

На 10-му місці нашого рейтингу – Стрільці. Вони здійснять свої плани та вирушать до нових берегів. Оптимізм і щирість Стрільців залучать позитивні події та можливості, які допоможуть їм досягти успіху у різних сферах життя.

Близнюки (22 травня - 21 червня)

На 9-му місці ми знаходимо Близнюків. Наступного року вони отримають максимум спілкування та встановлять нові контакти. Їхні соціальні навички та комунікабельність сформують корисні зв'язки, що принесе удачу як в особистому, так і в професійному житті.

Овен (21 березня - 19 квітня)

На 8-му місці опинилися Овни. У 2024 році Овни зможуть подолати перепони, їхня енергійність і рішучість допоможуть рухатися вперед. Цей рік буде сприятливим для тих, хто не боїться ризикувати, оскільки вони матимуть змогу досягти бажаних результатів.

гороскоп
гороскоп

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

На 7-му місці розташувалися Терези. Цього року вони знайдуть гармонію та баланс у своєму житті. Їхня дипломатичність і почуття прекрасного допоможуть знайти рішення та компроміси, які призведуть до фінансового успіху.

Телець (20 квітня - 20 травня)

На 6-му місці нашого рейтингу – Тельці. Цей знак очікує матеріального благополуччя та стабільності. За допомогою завзятості вони зможуть досягти фінансових цілей та створити комфортні умови для себе та своїх близьких.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

На 5-му місці знаходяться Водолії. У 2024 році вони братимуть активну участь в інноваціях та прогресі. Їхня оригінальність і креативність допоможуть створити унікальні продукти та ідеї.

Риби (19 лютого - 20 березня)

На 4-му місці розташовуються Риби. Цей знак спиратиметься на інтуїцію і прагне духовного зростання. Їхня уява та чутливість допоможуть зрозуміти глибинний зміст і знайти відповіді на важливі життєві питання. Цього року на Риби очікують успіхи у духовних та творчих починаннях.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

На 3-му місці нашого рейтингу – Діви. У 2024 році вони зможуть все розставити на свої місця та здійснити свої плани. Космос відкриває двері для правильного та раціонального рішення, і Діви не проґавлять цю можливість.

гороскоп
гороскоп

Козоріг (22 грудня - 19 січня)

На 2-му місці знаходяться Козороги. Цього року вони можуть організувати свій успіх, але при цьому не варто надмірно напружуватися та поспішати. Дерев'яний Дракон принесе їм підтримку та допоможе досягти поставленої мети.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

І, нарешті, перше місце в рейтингу символів зодіаку, яким пощастить найбільше в році Дракона-2024, займає Скорпіон. Цей знак очікує особливий успіх, і енергії стихій землі та дерева допоможуть Скорпіонові реалізувати свій потенціал. Цього року Скорпіони зможуть досягти великих висот у різних сферах життя та привернути до себе увагу завдяки своїй рішучості та стійкості. Попереду у Скорпіонів яскраве та успішне майбутнє, повне можливостей та здобутків.