Музикант Максим Леонідов в ефірі "Ехо Москви" висловив жаль з приводу того, що велика частина населення Росії лінива і байдужа і сліпо вірить пропаганді по ТБ.

Мої переживання, навіть не претензії, а мої гіркі роздуми пов'язані і не з владою навіть здебільшого, вони пов'язані з абсолютною дрімучістю більшості жителів цієї країни. У мене навіть язик не повертається це назвати народом, тому що це розпорошене якесь населення, <...> нова група позбавлена ​​інформації, воно настільки ліниво і байдуже, що за звичкою дивиться пропагандистське телебачення, за звичкою дивиться ці канали, програми, і воно дійсно ... я не люблю це слово, оскільки воно вже побите, я маю на увазі зомбування.

Співак зазначив, що не має на увазі корінних жителів Москви і Санкт-Петербурга, яких вважає "волелюбними і думаючими". Іншим росіянам, за словами Леонідова, "заморочили голову".

Також відомий співак і музикант, учасник легендарної групи «Секрет» Максим Леонідов розповів, що радився з сім'ї і друзями, як йому вчинити - бойкотувати голосування або піти і висловити протест. В результаті він вибрав другий варіант, тому що це «краще для моєї душі, я так буду себе краще почувати».

Леонідов зізнався, що як і Макаревич, перестав довіряти владі, коли Медведєв не пішов на другий президентський термін, а потім ура-патріотичні рухи стали складати небажані списки, в які стали потрапляти діячі культури. Однак музикант звинувачує у всім не Кремль і особисто Путіна, а народ.

Ось і в підсумках голосування, Леонідов звинувачує НЕ владу:

- Я далекий від думки, що там якісь результати досить сильно підтасовані. Десь, напевно, підтасовані. Причому впевнений, що це навіть підтасовано не самою владою, яка навряд чи давала такі накази, це підтасовано людьми на місцях, які в нашій російської дійсності завжди випереджають бажання начальства, які вмирають від того, що випадково чхнули на лисину чиновника.