Олександра Кучеренко опублікувала пост в Інстаграм з планами на майбутнє та привітанням з Днем Краси.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

"Сьогодні отримала багато привітань. Виявляється, 9 вересня - міжнародний День краси і моє професійне свято з 2016 року))

Як на мене, краса - поняття досить суб’єктивне: стандарти постійно змінюються, ідеалів не існує, кожен має свої смаки. Єдине, що залишається сталим завжди - краса привертає до себе увагу. І від того, що вона несе в собі, залежить, чи вдасться їй таки врятувати світ.

Після конкурсу #місУкраїна я стала куратором програм Наставництва. І залишилася вірною цій справі до сьогодні. Я відчула, що маю силу бути почутою суспільством і потрібною тим, кому необхідна допомога.

Це відео було представлене на благодійному Гала-концерті, який щорічно проходить у США з метою залучення компаній, готових допомагати. Як представник Наставництва в Україні я розповідала про те, як важливо, щоб у дітей з інтернататів були наставники, щоб бізнес-організації долучалися до наших програм і допомагали підліткам визначитися з професією, отримати професійні навички, поради від фахівців та збудувати своє успішне майбутнє. З такою ж метою пройшов і наш марафон «Profi-mentor».

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Тепер з командою @mentorin.ua ми готуємося до участі на міжнародному самміті з Наставництва у Барселоні. Там у жовтні проводитиметься конкурс серед проектів різних країн, який дозволить знайти фінансування. Маю велику надію, що ще багато людей і компаній, як в Україні, так і Європі, долучаться до важливої благодійної справи! Краса привертає увагу - доброта завойовує сердце" - пише Олександра Кучеренко.

"Яка ж Ви молодець! Нехай все задумане вдається! Щастя Вам!👏🌹", - підтримала красуню marichka_hrytsyshyn.