Українська акторка Анна Кошмал, відома за роллю Жені у серіалі "Свати", у своєму блозі на платформі Instagram опублікувала нове фото. На знімку зірка постала без макіяжу та фотошопу.

Українська актриса Анна Кошмал стала третьою актрисою, яка грала в декількох сезонах. Першою була Уляна Іващенко в перших двох сезонах, в третьому – Софія Стеценко, яку згодом замінила Анна Кошмал.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

Три роки тому 25 річна зірка вийшла заміж та зовсім нещодавно народила синочка, якого назвала Михайлом. Весь вільний час Анна приділяє родині.

Також, Анна Кошмал встигає зніматися не тільки у фільмах, але і в кліпах українських виконавців. Так у 2012 році виходить кліп Ренати Штіфель "я живу для тебе" з її участю. А у 2014 році актриса з'являється в кліпі Олени Вінницької "Подаруй".

Будучи активним користувачем соціальних мереж, Анна часто ділитися новими фото та відео. Так, деякий час тому вона опублікувала нове фото у своєму мікроблозі, актриса сфотографувалася на знімальному майданчику. Вона постала без макіяжу, тим самим продемонструвавши прекрасний зовнішній вигляд.

Фото з Instagram Анни Кошмал
Фото з Instagram Анни Кошмал

Поціновувачі творчості актриси засипають її компліментами, на їх думку як для матусі у декреті Анна виглядає неймовірно.