Відома співачка та народна артистка України Ірина Білик разом з нещодавньою нагородою від президента Володимира Зеленського, отримала ще одну відзнаку.

Ірина Білик
Ірина Білик

Біля відомого Київського ТРЦ "Gulliver", на "Площі зірок" яка є місцем визнання та підтримки національної культури, було відкрито іменну зірку співачки. В Instagram торгового центру повідомляється, що іменна зірка Ірини Білик стала ювілейною на Площі.

View this post on Instagram

50! Тепер на нашій #ПлощаЗірок цілих 50 легенд музики, спорту, театру та кіно! Але це не єдиний привід для гордості сьогодні. Ювілейна зірка, яку ми відкрили сьогодні — особлива, адже належить вона Ірині Білик, на хітах якої виросли та провели юність, більшість з нас) А її творчість продовжує лунати й зараз. ⠀ Неймовірно щасливі відкривати зірки великим людям України! Неймовірно раді були бачити кожного з вас, друзі ☄️ ⠀ До зустрічі на #ПлощаЗірок, попереду на вас чекає ще більше нових відкриттів ⭐️

A post shared by ТРЦ Gulliver (@gulliver.kyiv) on

Відтепер вже 50 діячів спорту, шоу-бізнесу, мистецтва мають пам'ятник в центрі столиці. Біля торгового центру на підтримку виконавиці зібралося багато прихильників.

Підтримати також вирішили й зіркові друзі. Наприклад, композитор Юрій Рибчинський, співачки Асія Ахат і Аліна Гросу, ексчоловік Білик Дмитро Коляденко.

Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки
Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки

Сама Ірина розповіла, що їй дуже приємно, проте найголовнішим для неї є любов її шанувальників.

Іменна зірка Ірини Білик
Іменна зірка Ірини Білик
Іменна зірка Ірини Білик

Ірина Білик з відзнакою
Ірина Білик з відзнакою
Ірина Білик з відзнакою

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" повідомляв про відзнаки для спортсменів на "Площі зірок".

А також читайте про натяки Ірини Білик на те, щоб втрете стати мамою. Невже Ірина готується до чергового материнства?