На кожен рік випадає по кілька магічних дат, які допомагають багато чого змінити у своєму житті.

У грудні 2023 року буде така остання дата і вона випадає на завтра – 12 грудня (12.12.). Тому дуже важливо знати, як правильно поводитися і що необхідно робити в цей день, щоб Доля вам усміхнулася.

Магічна, дзеркальна дата, фото із вільних джерел
Магічна, дзеркальна дата, фото із вільних джерел

Цифра "2" символізує гармонію та світ, а "1" додає позитивну енергію. Не пропустіть шанс зустріти останній дзеркальний день року, що минає, з користю.

Перші числа у дзеркальній даті збігаються з другим розрядом, що символізує баланс. Останній дзеркальний день року присвячений атмосфері кохання, гармонії та самопізнання.

Проведення 12 грудня у спокої та медитації рекомендується. Відверніться від повсякденних турбот, щоб звільнити розум від зайвих думок. Сфокусуйтеся на своїх бажаннях, ясно сформулюйте їх, надавши Всесвіту можливість допомогти їхньому здійсненню.

Обряди на 12 грудня

Для заклику удачі та щастя використовуйте сіль та корицю. Розмістіть свічку на блюдце, оточивши її сіллю, і вимовте наступне заклинання: "Негативна енергія та духи, вперед!". Потім сконцентруйтеся на позитивних думках і Проведіть невелику медитацію. Посипте сіль корицею та ще раз фокусуйтеся на благополуччі.

Ще один ритуал із сіллю та пелюстками троянд допоможе вам запросити щастя у новий рік. Розмістіть свічку в центрі страви і створіть коло із солі, яке посипане пелюстками троянд зверху. Повторюйте своє бажання протягом наступних семи днів.

У дзеркальну дату також можна ворожити та передбачати зміни у житті за допомогою кавової гущі.

Кава і випічка
Кава і випічка

Чайний обряд

Цілком можливо, це один із найбільш приємних ритуалів, тому що все, що потрібно, - це приготувати чашку ароматного трав'яного чаю. Ви можете взяти ромашку, м'яту чи гвоздику. Важливо пити чай уранці та ввечері, тримаючи при цьому монету в руках.

Нагадаємо, що живуть від зарплати до зарплати або в засіках завжди є заначка: як знакам Зодіаку отримати більше грошей.