Завтра всі ми в метушні почнемо готуватися до Нового року: купатися, різати салати, робити останні приготування до свята.

А потім виступить Володимир Зеленський і ми дружно заплачемо всією Україною після його промови, загадаємо бажання про перемогу нашої країни під бій курантів і... настане час вітати близьких із Новим 2024 роком. А заготовленого поздоровлення немає, і в інтернеті все дуже нудне. Тому збережіть цю статтю собі вже зараз чи навіть оберете вітання, які вам подобаються. Не хвилюйтеся, всі вони у прозі і ніхто навіть не зрозуміє, що ви їх написали не самі.

Подарунки, Новий рік. зображення з вільних джерел
Подарунки, Новий рік. зображення з вільних джерел

****

Щиро вітаю з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай же 2024 рік подарує найголовніше - перемогу і світ. А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами. Щасливого Нового року!

****

Наступний рік так і рясніє цифрою "2". Бажаю, щоб і у вашому житті все збільшилося вдвічі: кохання, радість і особливо зарплатня. А криза чи карантин не помножила досягнення на нуль. Зі святом!

****

Вітаю зі святом! Нехай цей рік принесе непорушну віру в себе і більше моральних та фізичних сил! Кожен із нас загадує під бій курантів щось дуже важливе. Я вірю, що це бажання у тебе (вас) обов'язково здійсниться.

****

Друзі, настає рік Дракона! Нехай ваші плани будуть такими ж грандіозними, як розміри цього заступника року. І нехай вам вдається з ними впоратися з такою ж легкістю, як не заснути на летучці!

****

Вітаю тебе з найчарівнішим святом! У ніч із 31 грудня на 1 січня Старий Рік передає Новому Року магічний ключ від усіх дверей. Цей ключ відкриває перед людьми всі таємні ходи до виконання заповітних бажань. Встигни побачити внутрішнім поглядом, як Старий Рік відкриває чарівні двері Новому Року і загадай бажання з боєм курантів. Нехай здійсняться всі твої мрії!

****

Санта-Клаус, зображення з вільних джерел
Санта-Клаус, зображення з вільних джерел

****

З наступаючим Новим роком! Нехай це чарівне свято прожене геть усі проблеми, приверне удачу та любов, подарує нових вірних друзів і, звичайно, порадує матеріальним благополуччям. Нехай усі бажання, загадані тобою цієї чарівної ночі, швидше збудуться, і твоє життя буде схоже на добру казку.

****

Скоро куранти проб'ють дванадцять і Новий 2024 рік зробить крок у наше життя, а ми зробимо крок у Новий рік! Я бажаю, щоб будь-яке заповітне бажання, загадане під бій курантів, яким би неймовірним воно не здавалося, обов'язково здійснилося! І щоб чари цієї ночі не залишали тебе весь наступний рік!

****

З новим роком! З новим щастям! Нехай наступний рік стане тобі не просто вдалим, а чудовим! Нехай надії будуть не марними, плани – легко здійсненними, а оточуючі люди – розуміючими та прихильними до тебе. Нехай буде вдосталь: любові, здоров'я, грошей.

****

З новим роком! З 2024! Нехай здоров'я буде міцне, любов ніжна, достаток неосяжним, а щастя величезним! Нехай снігові хуртовини заберуть із собою всі печалі, а радість та посмішки висвітлюють кожен новий день!

****

Нагадаємо, що ці подарунки заборонено дарувати на Новий рік: образи та розлучення будуть неминучими.

Раніше ми повідомляли, що прикрасьте квартиру до Нового року так і будете купатися в грошах у 2024: що порадує Зеленого Дракона.