Напередодні стало відомо про те, що російському акторові Михайлу Боярському стало погано перед вакцинацією від грипу.

Михайло Боярський
Михайло Боярський

Головний лікар Міської поліклініки № 39 Санкт-Петербурга Ольга Іванова прокоментувала цей інцидент і вказала на те, що у Боярського було тільки легке запаморочення.

Нагадаємо, що Боярський та інші діячі культури РФ взяли участь у вакцинації від грипу в одній з медичних установ Петербурга.

За словами Іванової, у Боярського могла просто статися судинна реакція, і в цьому немає нічого страшного. У актора запаморочилося в голові, а оскільки в приміщенні було дуже душно і багато народу, йому стало не по собі.

Доктор вважає, що артист міг просто перехвилюватися. Потрібно відзначити, що Боярському все-таки зробили щеплення від грипу, і через якийсь час він навіть зміг поговорити з представниками преси. При цьому Іванова вказує на те, що разом з Боярським приїжджала його дружина Лариса Луппіан, і вона з нею спілкувалася.

Зокрема, дружина підтвердила, що актор почувається дуже добре. У комітеті з культури Петербурга також заявили, що Боярський повернувся до нормального життя і навіть жартував під час інтерв'ю.

Медикам він залишив свій номер телефону, щоб вони могли з ним зв'язатися і поспостерігати за його станом.