Відомий співак, актор, та заслужений артист СРСР Михайло Боярський втратив свідомість під час профілактичного медичного огляду перед щепленням від грипу.

70-річний актор ніколи не жалівся на здоров'я перед публікою, про те під час звичного медичного огляду щось пішло не так.

В поліклініку 70-річний артист прийшов на вакцинацію проти грипу. Він увійшов в кабінет, проте вже через п'ять хвилин йому стало погано, і Боярському викликали лікаря. На допомогу прийшла головний лікар поліклініки Ольга Іванова. «Все в порядку вже, не переживайте», - розповіла вона вже через пару хвилин.

Під час огляду перед вакцинацією терапевт натиснув артисту на лімфовузли, і у Боярського трапився перепад тиску. Він впав зі стільця і вдарився головою об стіну. Зараз загрози його здоров'ю немає.

Раніше портал "Українці" публікував розмову Михайла Боярського та Андрія Макаревича, у якому артист висунув колезі досить незвичну пропозицію: "Значить так, я пропоную всім нам вискочити та почати ******* [бити] глядачів".

Читайте також матеріал про зовнішній вигляд зірок "у віці" з пластикою та без, кому насправді вдалося виглядати краще та зберегти індивідуальність?