Завжди є ті, хто намагається наздогнати молодість за допомогою уколів та пластичних операцій, попри це, в шоу-бізнесі все ще залишилися знаменитості, які обходять омолоджуючі процедури стороною.

Читайте нас у Google News!

Дивлячись на знаменитостей з пластикою та без можна сказати із впевненістю, що пластика не завжди доречна та майже завжди вбиває індивідуальність.

Любов Успенська та Ірина Алфьорова

Любов Успенська/Ірина Алфьорова
Любов Успенська/Ірина Алфьорова

Цим дамам вже за 65, а Ірина навіть старша за Любов на три роки. Здогадатися неважко, що з цієї пари до пластичних операцій небайдужа Успенська. Фахівці очевидно попрацювали над губами, коригуванням форми підборіддя, також зроблена кругова підтяжка обличчя. Алфьорова ж так само прекрасна, якою і була в радянські часи. Звичайно, виглядає вона саме на свій вік, але і без найменших спроб штучно продовжити молодість актриса неперевершена.

Надія Бабкіна та Ірина Муравйова

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Надія Бабкіна та Ірина Муравйова
Надія Бабкіна та Ірина Муравйова

Бабкіна вдається до пластики з метою відсунути старість, чого вона абсолютно не приховує. Готуючись до 70-річного ювілею, зірка зважилася на підтяжку шкіри обличчя, що відновлює її пружність і знімає мімічні зморшки. На відміну від неї Муравйова якій вже 71, не соромиться своєї зовнішності та продовжує грати в театральних постановах. Більш того, Ірина жодного разу навіть не робила ніяких косметологічних ін'єкцій, не кажучи вже про хірургію.

Віра Алентова та Лія Ахеджакова

Віра Алентова та Лія Ахеджакова
Віра Алентова та Лія Ахеджакова

Приклад радянської зірки Віри Алентової доводить - пластичні операції не завжди гарантують хороший результат. Дуже важливо вміти вчасно зупинитися, чого актриса зробити не змогла і повністю втратила свою індивідуальність через численні втручання. На противагу їй пропонуємо подивитися на Лію Ахеджакову. Вона хоч і трохи старша за свою "супротивницю", але все ще не втратила дану природою красу та харизму.