Популярна співачка Віра Брежнєва активний користувач соціальних мереж. Так, деякий час тому вона відповідала на питання своїх підписників, які поцікавилися, як вона зараз виглядає. Співачка опублікувала фото, де продемонструвала сталевий прес і підтягнуті ніжки.

Віра Брежнєва - популярна україно-російська співачка, актриса, телеведуча. Артистка понад десять років займається сольною кар'єрою, та окрім цього бере активну участь в гуманітарній та благодійній діяльності, має інтерес до питань громадського здоров'я. Віра активно привертає увагу до епідемії ВІЛ-інфекції в Східній Європі та Центральній Азії.

Виконавиця хіта "Любов врятує світ" активний користувач соцмереж, та часто тішить фанатів новими фото та відео. Відповідаючи на запитання прихильників красуня продемонструвала фігуру лише у спідній білизні.

Фоловери обсипали улюблену артистку компліментами:

"Вобще", "Супер", "Принадність!!", "Чекали всі фотозвіт", «Вер. Ти супер", "Прекрасно виглядає і чудово", "краще за всіх", "як завжди супер і сексі!!", "Шикарно дуже сексуальні", - відзначили користувачі Мережі.
Як повідомляв портал "Українці" нещодавно Віра Брежнєва зганьбилася перед прихильниками на шоу "Танці з зірками", у мережі співачку прозвали "королева фонограми".