Українська співачка, учасниця гурту «НеАнгели» Слава Камінська поділилася в мережі новим постом, який моментально став популярним.

Так, знаменитість виклала ролик, який був знятий під час фотосесії для відомого чоловічого журналу XXL.

Слава Камінська
Слава Камінська

Відзначимо, знаменитість, і її колега по сцені Вікторія Смеюха, позували перед камерою в одному лише білизну, сексуально змінюючи пози.

"Замість тисячі слів. Добре, коли спогади хороші», - підписала публікацію Камінська.

За кілька годин пост оцінило близько 50 тисяч користувачів мережі. При цьому багато хто залишив свої коментарі, захопившись співачками і їх сексуальністю.

пост Слави Камінської у Інстаграм
пост Слави Камінської у Інстаграм

«Вогонь», «Як красиво», «Це найкраще, що я бачив за сьогодні», «Розкішно», «Нереальні», «Дуже круті», «Розрив», - писали в коментарях прихильники дівчат.

Нагадаємо, раніше Камінська, українська співачка і актриса, а також учасниця групи «НеАнгели», написала довгий пост, в якому розповіла про свою участь в шоу «Танці з зірками». Про це знаменитість розповіла на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

Відзначимо, Камінська назвала проект табором для дорослих, а також підкреслила, що багато українських артистів відкрилися для неї по-новому. Крім цього, Слава написала, що в даному шоу найголовніше - залишатися людиною за будь-яких обставин.

Співачка також вказала, що люди по той бік екрану бачать тільки те, що їм показують, a справжнє життя залишається за кадром.