37-річна співачка Світлана Лобода та репер Pharaoh минулого літа виклали на YouTube новий спільний кліп на пісню "Boom Boom", обуривши багатьох користувачів мережі. 43-річна Олена Ваєнга різко висловилася про творіння своєї колеги.

Креативним продюсером скандального кліпу став відомий комік Олександр Гудков. Ролик відкривається зображенням губ Світлани Лободи, які потім перетворюються в завуальований під образ печери жіночий статевий орган.

"Цензура потрібна. На такі кліпи, як "Boom Boom", уже потрібна цензура. Цей кліп всім мене зачепив. Це днище. Для мене гірше вже не може бути", - обурилася Олена Ваєнга.

За словами зірки шансону, відео образило її, і вона готова заявити про це Світлані Лободі в обличчя.

Я особисто образилася на Свєту Лободу за цей кліп і їй особисто це скажу. Будь ласка, знімай і вдома це дивись. Показовий своїм двом маленьким дівчаткам, ангелика. Я не хочу, щоб мої діти це дивилися. І мені особисто це образливо бачити.

кадри з кліпу Світлани Лободи
кадри з кліпу Світлани Лободи

Нагадаємо, в кліпі Лободи "Boom Boom" засвітилися безліч знаменитостей і блогерів, серед них Марія Міногарова, Лоліта, Pharaoh і Катерина Варнава.

У ролику можна побачити також Ксенію Собчак з масивної зачіскою у вигляді жіночих грудей на голові, шокувала глядачів.

Нагадаємо, багато шанувальників Pharaoh були розчаровані тим, що репер погодився зняти спільний кліп з естрадною зіркою Лободою.

Деякі користувачі мережі порівняли сюжет кліпу з маренням божевільного, а саму пісню - зі скрипом двері. В результаті відео набрало 73 тисяч дізлайков - майже в два рази більше, ніж лайків.

"Нехай у Собчак хоч десь буде груди. І так, це не музика, а скрип суглобів", "Як це развідеть ??? !!! Думаю Король дізлайков впаде", "Пацани, завозять дізи, Фара так низько ще не опускався, навіть відсутність Тіматі не витягнув кліп "," Дуже подобається Лобода! Але це млинець ... просто якийсь кочччмар "," Гліб, кліпни 2 рази якщо тебе тримають в заручниках ", - пишуть користувачі мережі.