Зірка студії "Квартал 95" і керівник "Жіночого кварталу" Олена Кравець висміяла своїх підопічних

пост Олени Кравець
пост Олени Кравець

Вона опублікувала веселе відео на своїй сторінці в соціальній мережі "Інстаграм". Олена Кравець показала, як обідають актриси "Жіночого кварталу" і не упустила можливості дотеп на їхню адресу.

пост Олени Кравець
пост Олени Кравець

"Ви думаєте, чому ми такий професійний колектив? Чому так класно виступаємо і добре виглядаємо? Тому що хто не працює - той їсть", - заявила артистка. У відповідь дівчата обурилися і розповіли, що Кравець поїла раніше всіх. "Я не їм, росою харчуюся, їжею духовною", - запевнила Олена.

пост Олени Кравець
пост Олени Кравець

У чорно білому ролику можна помітити, ніж колектив "Жіночого кварталу" займається під час перерви. Ірина Сопонару і Катерина Нікітіна трапезують за столом, їхні колеги Саша Машлятіна, Настя Оруджова і Аліна Блажкевич примостилися на підлозі, а вокалістки Еліна Мбані і Марта Адамчук присіли на стільцях біля стінки. Лера Товстолес, мабуть, встигла перекусити і вирішила "залипнути" в смартфон.

На жаль, Олена Кравець опублікувала відео з закулісся нема на основному профілі, а в сторіз - тому шанувальники "Кварталу 95" не змогли поділитися своїми емоціями від побаченого.