Володимир Фріске виступив з критикою гри на схожості його дочки зі співачкою Жанетт, що знялася в кліпі на підтримку Лукашенка.

Раніше повідомлялося про те, що глядачі кліпу "Улюблену не віддають", який створили за участю російських і білоруських зірок музиканти з Мінська Євген Олійник і Юлія Бикова, помітили на відео двійника Жанни Фріске. Як нам вдалося дізнатися, артисткою, що зовні нагадує екс-солістку "Блестящих", виявилася співачка зі співзвучною назвою - Жанетт. Вона веде багато офіційних заходів за участю Олександра Лукашенка.

Її немає! Вона померла! Дайте їй спокій! Жанна ніколи не лізла ні в які політичні розборки, вона робила свою роботу. Вона б не Путіна, ні Лукашенко - нікого не стала б підтримувати! Володимир Фріске

За словами батька співачки, спроби привернути увагу і заробити на образі його в минулому популярної доньки відбуваються досі.

- То її скульптуру поставили в ресторані, то провели концерт і зв'язали з її ім'ям. У Твері її портрет використовували в рекламі пам'ятників. Так це все вже набридло! - підсумував батько Жанни.

Читайте також нові подробиці про здоров'я зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк. Чому співачка не бажає показувати себе публіці та як змінилося життя улюбленої акторки.