Визнаний красень і модель Бурак Озчівіт має мільйонну армію шанувальників. Популярність актора в соцмережах все зростає, але нові знімки артиста спантеличили фанатів: завжди підтягнутий актор погладшав.

35-річний Бурак потрапив в об'єктиви камер під час відпочинку в Бодрумі. Там, на віллі, він з дружиною Фахріє Евджен і сином проводив відпустку, користуючись перервою в зйомках. Фотографи показали всьому світу, як відпочиває зірка турецьких серіалів, на деяких кадрах Бурак був без сорочки.

Шанувальники були шоковані цими знімками, вони помітили, що фігура їх кумира не така підтягнута, як зазвичай. Найбільш уважні порівняли його недавні фото з новими і відзначили, що актор явно набрав кілька зайвих кілограмів. У мережі піднялася хвиля критики незадоволених фанатів, які звикли бачити Озчівіта струнким.

Актор поки ніяк не відповідає на розчаровані коментарі інтернет-користувачів. Деякі шанувальники встали на захист Бурака. Вони впевнені, що він дозволив собі розслабитися на відпочинку, але до того моменту, як йому потрібно буде повертатися в кадр, поверне собі колишню форму.

Бурак Озчівіт відомий українському глядачеві за ролями в серіалах «Величне століття» і «Корольок пташка співоча». Особливу популярність йому принесла робота в стрічці «Підстава: Осман».