Вчені з'ясували, скільки чашок кави в день можна пити без шкоди для організму. Перебір з цим напоєм загрожує проблемами з серцево-судинною системою.

За вивчення даного питання взялися фахівці з Університету Південної Австралії. Для цього вони провели дослідження, в якому взяли участь понад 347 000 осіб у віці від 37 до 73 років. Його результати були опубліковані в журналі American Journal of Clinical Nutrition.

Виявилося, що ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи на 22% зростає у людей, які вживають понад 6 порцій кави в день. За словами вчених, більшість кавоманів готують собі одну-дві чашки цього напою в добу. Помірне ж вживання кави, навпаки, позитивно впливає на організм.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував рейтинг найшкідливіших каш, серед яких є ті котрі ми вживаємо щодня. Звична для нас страва, на думку дієтологів, при регулярному вживанні здатне завдати шкоди здоров'ю. Послабити кісткову систему і порушити роботу шлунково-кишкового тракту.

А також читайте поради відомого українського лікаря Євгена Комаровського для збереження здоров'я серця: "Не забувайте про божественний пофігізм! Як спосіб профілактики будь-яких серцевих проблем".