Українська ведуча Маша Єфросиніна 21 вересня в Instagram оприлюднила коротке відео, на якому зображено процес її перевтілення.

Єфросиніна родом з Керчі, рік народження 1979. Через 18 років вона стала студенткою Київського національного університету імені Шевченка, вступивши на факультет іноземних мов.

У ролі телеведучої 19-річна Єфросиніна дебютувала у програмі "Щасливий дзвінок", яка виходила на каналі УТ-1. Незабаром вона отримала запрошення від "Нового каналу", який запускав ранкову програму "Підйом".

На початку зірка з'являється в кадрі у блузці та штанах. Дивлячись в об'єктив, Єфросиніна починає розстібати ґудзики на блузці, частково оголивши груди.

Потім, схаменувшись, вона закриває камеру рукою і через мить з'являється в кадрі у вечірній сукні, у якій 20 вересня вела зоряний балкон на проєкті "Танці з зірками" в ефірі "1 + 1".

"Ловіть ваше улюблене", – підписала вона ролик.

Раніше портал "Українці" розповідав про політичні амбіції Марії Єфросиніної, телеведуча в інтерв'ю з шоуменами Потапом та Позитивом в проєкті 2POPODCAST на YouTube розповіла про свої плани піти у політику.