Колишня дружина Олексія Потапенка - красива ділова жінка, комерційний директор, співзасновник продюсерського центру Mozgi Entertainment Ірина Горова похизувалася в соціальній мережі Instagram. На світлині жінка позує поряд з молодим хлопцем.

Ірина Горова опублікувала у своєму Instagram фото, на яких зображена в компанії друга Максима Слободянюка, разом з ним продюсерка грала в теніс. Для гри Ірина вибрала коротке платтячко і білі кросівки.

"Ну ось, тепер я з гордістю можу сказати, що перший дружній сет зіграний! І це з людиною, у якого від подачі розриваються струни на ракетці, м'яч летить дугою і відбити можна тільки завдяки щасливому випадку)) Maxim Slobodyanyuk спасибі за гру, і заряд на цілий день) Ти мега позитивна людина",- пише у дописі до фото Ірина.

Варто нагадати, що попри розлучення і наступний шлюб репера зі співачкою Настею Каменських, Ірині та Олексію вдалося зберегти теплі стосунки.

Ірина Горова та Потап
Ірина Горова та Потап
Ірина Горова та Потап

Як повідомляв портал "Українці" у Насті Каменських досить багато гідних конкуренток, так нещодавно Мішель Андраде показала у своєму блозі як насправді варто спокушати чоловіків.