Популярна українська співачка болівійського походження Мішель Андраде активний користувач соцмереж, часто ділиться зі своїми шанувальниками новими фото і відео. Так, деякий час назад вона поділилася новим відео, в якому продемонструвала сексуальні вигини тіла.

Нещодавно співачка виклала у мережу відеозапис свого танцю, на який її надихнула хореограф Діана Петросян. На відео співачка підкреслює власну сексуальність, та демонструє фігуру з різноманітних ракурсів.

Для танцю Мішель обрала чорний облягаючий топ та відповідного кольору штани кльош у стразах. Доповнили образ туфлі на каблуці та недбало вкладене волосся.

«Нехай не ідеально, але залишу тут», - підписала відео Мішель Андраде.

"Боже мій, дівчина❤️", "Це ідеально", "Спекотна Діва!!!!! Заводиш не тільки публіку!", "Заводиш не по-дитячи", "Шикарна", "Як гаряче", "Ооой, Мішелька, це прекрасно", "Круто та дуже пристрасно!", "Не ідеально?! Та це неймовірно шикарно!", - відзначили користувачі Мережі.

Нещодавно портал "Українці" розповідав про підозру Насті Каменської в невірності, співачка засвітилася в Instagram з іншим чоловіком. "Було по-одеськи жарко, романтично і весело...", - наголошує підпис до фото.