У квартирі, в який жила передбачувана коханка Михайла Єфремова актриса Дарина Білоусова, виявили жахливі речі. Про це в програмі "Прямий ефір" розговорилася господиня квартири Анна Захерман.

За її словами, коли вона увійшла перевірити квартиру, то просто жахнулася. Унітаз був розколотий, розбите вікно. Холодильник і грубка зламані, а килими, матрац, ковдри та подушки пропалені цигарками.

Орендодавець зізналася, що актриса Дарина Белоусова жила в цій квартирі з Михайлом Єфремовим. 8 січня господиня квартири побачила, як молода актриса тягне на собі нетверезого артиста.

"Я думала, це разова акція, але потім дізналася про їх спільні походи за покупками, про виходи разом вранці, про куріння на балконі", - заявила Захерман.

За словами орендодавця, після того, як Михайлу Єфремову винесли вирок, Дарина Белоусова з'їхала з житла. Однак тепер їй доведеться заплатити 365 тисяч рублів за завдані квартирі шкоди.

Також раніше Микита Джигурда заявив, що за кермом авто Михайла Єфремова в день смертельного ДТП була жінка. Як запевняє Джигурда, нібито Єфремов взяв на себе провину і заборонив своїм екс-адвоката Пашаєву озвучувати те, що за кермом була саме Білоусова.

А також читайте про те як піп Охлобистін вимолював в Путіна амністію для Єфремова на порталі "Українці".