Netflix розпочав виробництво другого сезону серіалу «Венздей», режисером якого є Тім Бертон. До акторського складу приєдналися досвідчені актори Крістофер Ллойд, Стів Бушемі, Тандіві Ньютон, Джоанна Ламлі, Хейлі Джоел Осмент, Хізер Матараццо та Біллі Пайпер.

Супроводжуючи це оголошення, потоковий сервіс представив фотографію, де головні актори зібралися у внутрішній обстановці кімнати Уенсдей Аддамс і Енід Сінклер в Академії Невермор.

В ансамбль входять Дженна Ортега в ролі Уенсдей Адамс, Кетрін Зета-Джонс у ролі Мортіші Адамс, Луїс Гусман у ролі Гомеса Адамса, Ісаак Ордонес у ролі Пагслі Адамса, Емма Майєрс у ролі Енід Сінклер, Джой Сандей у ​​ролі Б'янкі Барклай ролі Тайлера Гальпі та інші. Серед акторів також зображено режисера Тіма Бертона.

Netflix опублікував фото основного акторського складу
Netflix опублікував фото основного акторського складу

Цікаво, що на фотографії відсутній канадський актор Персі Хайнс Уайт, який зіграв Ксав'єра Торпа, центрального персонажа першого сезону «Венздей». Участь Уайта у продовженні серіалу була поставлена ​​під сумнів після звинувачень у сексуальному насильстві на початку 2023 року, які він категорично заперечує.

Нагадаємо, на українців у Польщі чекають великі проблеми: мінус левова частка пільг і хочуть позбавити роботи

Раніше «Українці» писали, "Гра в кальмара 2" та інші новинки: Netflix вразив анонсом на 2024 рік – готуйте попкорн

Як повідомляли «Українці», всі ваші мрії збудуться: три знаки Зодіаку, на які чекає біла смуга