Netflix випустив трихвилинну прев'ю з уривками зі своїх майбутніх фільмів та серіалів, вихід яких намічено на 2024 рік. Одна з довгоочікуваних робіт - другий сезон південнокорейського серіалу "Гра в кальмара", який здобув величезну популярність у 2021 році.

У 17-секундному ролику головний герой першого сезону Сон Гі Хун (номер 456) ходить аеропортом. Надалі він сповнений рішучості розкрити таємних натхненників смертельної гри на виживання з першого сезону та домогтися відплати. Сон Гі Хун отримує телефонний дзвінок із погрозами в аеропорту і у відповідь клянеться вистежити того, хто телефонував.

Хоча подробиці про сюжет другого сезону "Ігри в кальмара" обмежені, було підтверджено, що Сон Гі Хун та ще один персонаж із першого сезону, фронтмен гри, якого грає Лі Бен Хон, повернуться.

У відео також представлені фрагменти з нових сезонів популярних серіалів, таких як "Бріджертони", "Дипломатика", "Академія Амбрелла", "Нічний агент", "Кобра Кай" та "Ласун".

Крім того, він включає уривки з майбутніх серіалів, прем'єра яких відбудеться в 2024 році, таких як "Проблема трьох тіл", "Аватар: Останній захисник", "Чорні голуби" та "Ерік".

Що стосується фільмів, у прев'ю показані сцени з фільмів "Back in Action", "Атлас", "Поліцейський з Беверлі-Хіллз 3", "Дівчина в біді", "Бурхітний місяць 2" та інших.

Нагадаємо, будуть проблеми: знаки Зодіаку, на які чекає "чорна смуга" в лютому

Раніше «Українці» писали, Ігор Кондратюк заявив, що Віталій Козловський зник: більше не видно у лавах ВСУ

Як повідомляли «Українці», названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?