Відомий співак Олександр Пономарьов пригадав у Фейсбук, як їздив до собаківництва.

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

"Все своє дитинство я займався кінологією, їздив на виставки службового собаківництва, брав участь у показових виступах на цих виставках і все тому що в мене був мій Друг - Легар (названий на честь угорського композитора Франца Легара). Німецька вівчарка, сказати що він був розумний - нічого не сказати! Він сам ходив за хлібом в магазин (я в пакет кидав гроші, в магазині його знали, він приходив, віддавав пакет з грошима і забирав з хлібом)! Все не перерахувати, він вмів багато! Гарний пес, мій Друг! П.с. Знайдете мене на фото?", - пише Олександр Пономарьов.

Все своє дитинство я займався кінологією , їздив на виставки службового собаківництва , брав участь у показових...

Posted by Олександр Пономарьов on Tuesday, September 22, 2020

Дописувачі з радістю підтримали пост улюбленого співака.

"Особисто мені здається, що Легар рветься до Перемоги, такий сильний і ніби Знає, що треба Перемагати(може я і придумую багато, але я Так відчуваю", - пише Lyubava Ala.

"Помню его! Папа с ним приходил к нам домой! А, команда убит, или нельзя с конфетой «Птичье молоко» на морде, в его исполнении это что-то. А, с котом Гришей, у них была домашняя ОПГ", - долучається до спогадів Юрий Осович.

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

"Удивительный вы человек! Восхищаюсь вами: талантливый певец,красивый мужчина с такими разными интересами еще и любите животных! Уважение и благодарность! Берегите свое огромное и доброе сердце", - зізнається Наталя Прокопенко.

"А я в дитинстві любила ходити на виставки собак... разом з батьками, це було чудово проведений час адже... Згадую з теплом в душі... Тебе знайшла зправа четвертий... фото гарне й спогад...", - пише Юлия Мамонтова.