Адвокат, що представляє інтереси Крістіни Асмус адвокат Анатолій Кучерена розповів, що актори почали шлюборозлучний процес трохи більше місяця тому.

Але публічно інформація про це була оприлюднена вчора:

комік Гарік Харламов і актриса Асмус паралельно повідомили в своїх Instagram, що вже досить давно (близько року тому) і абсолютно свідомо і виважено прийняли рішення розлучитися.

При цьому обидва підкреслили: скандал навколо трилера "Текст", в якому Асмус була задіяна в украй відвертій сцені, тут ні при чому.

Нібито.

Також, за словами артистів, на їх рішення не впливали ніякі "треті особи".

Адвокат пояснив, документи пара ще не подавала, оскільки діяв режим самоізоляції і акцентував, що артисти налаштовані на мирне вирішення питання, розлучаються в хороших відносинах і продовжать займатися спільним вихованням їхньої спільної дочки.

В даний час готується заява в суд, документи практично всі зібрані. "Сподіваюся, в найближчі дні все буде подано", - уточнив юрист.

Чутки про розлучення Христини і Гаріка поповзли в вересні 2019 року.

Красуня з'явилася на кінофестивалі в Ялті без обручки.

При цьому сам Харламов до цього часу теж зняв весільний атрибут.

Асмус і Харламов одружилися в 2013 році після декількох місяців бурхливого роману.

Коли шоумен захопився зіркою «Інтернів», він ще був офіційно одружений, а шлюб з Христиною зареєстрував всього через два дні після розлучення.

Про те, що весілля відбулося, пара заявила на фестивалі Comedy club в Юрмалі, з гордістю продемонструвавши кругленький живіт актриси і обручки на пальцях.

У 2014 році у Крістіни та Гарика народилася дочка.

Однак, кажуть, в цьому шлюбі обоє мали один до одного претензії: красуня Асмус занадто часто давала привід для ревнощів, з'являючись на публіці у відвертих нарядах і в оточенні колег-чоловіків, а Харламов не хотів позбуватися від поганих звичок (в тому числі пристрасті до азартних ігор) і занадто ревно ставився до професійних успіхів дружини.

До речі, у фільмі "Текст" актриса вперше зіграла в постільній сцені повністю оголеною.

Вибухнув грандіозний скандал.

Хейтер почали труїти не тільки Асмус, але і її чоловіка.

«Кажуть, що за час карантину відносини або поліпшуються, або навпаки. Нібито сімейні адвокати потирають ручки. Я можу сказати, що наші з Гаріком відносини залишилися на тому ж рівні. Ми бачимося не кожен день. Він знімає ефіри Comedy Club і ще щось в одній кімнаті, я - в інший. Так що ми мало перетинаємося. Бачимося тільки вночі у холодильника. У магазин ходить Гарік.

Ми різні у всьому - в цінностях, у поглядах на життя, виховання дитини, роботу, заробітки і витрати. Ми схожі тільки в самоіронії і смаки до їжі - любимо шкідливу, гостре, калорійне і побільше. Гарік не париться, а я постійно сиджу на дієтах. А ще ми не любимо бути залежними, нічого просити, і обидва проти хайпа ».

Христина Асмус раніше зізналася, що постільна сцена, яку персонаж Івана Янковського знімав на телефон, далася їй важко: "Було страшно. Роздягатися дуже важко. Я не знала, що Ваня там знімає ...". У студії шоу "Вечірній Урганта" зірка також зізналася, що дуже хвилюється, як на ці кадри відреагує Гарік.

У свою чергу, Янковський повідомив, що відверте відео було знято лише з п'ятого дубля. "Ми зняли дубль і покликали Клима. Він каже:« Ну, непогано, давайте ще раз ». Ми другий раз знімаємо. Він:« Непогано, добре, але давайте ще раз ». І так було п'ять дублів", - заявив Іван.

- Гарік, ви бачили сцену сексу? Як ви дозволили дружині сняться в подібному? Вашу дружину @ & #% на всю країну, а ви спокійні? Це найбільш ласкаві питання, - написав Харламов в Інстаграме. - Є й жорсткіше, звичайно. Збираю колекцію для виставки потім. Так як фільм називається «Текст», відповім текстом. Якщо з усього фільму ви запам'ятали тільки сцену сексу, то мені вас шкода. Фільм не про це. Зовсім.

38-річний шоумен відверто розповів, чому він дозволив своїй дружині оголитися перед камерою. Хоча, судячи з деяких реплік Гарика, що відбувається все-таки дається йому нелегко.

- Моя дружина актриса. У цьому фільмі вона грає роль, - написав Гарік. - Сцена сексу написана в книзі і необхідна для сюжету. Так, відверто. Так, на межі. І що ? Коли я дивлюся інше кіно, серіали і там бачу сцени сексу, у мене не виникає питання «Що вони собі дозволяють? Вони ж не чоловік і дружина! » або «Що думав чоловік Шерон Стоун в момент перенесення ніг на стільці? Як він їй дозволив «займатися сексом» весь фільм з Майклом Дугласом ».

Або як Бред Пітт дозволяв це робити Джолі в ряді картин? Як це дозволяли робити Моніці Белуччі? Емілія Кларк? Тут можна нескінченно перераховувати. Це КІНО! У фільмі «Текст» немає моєї дружини, там історія зовсім про інших людей. Історія важка і складна. Фільм «Текст» дуже хороша робота. Що я думаю про мою дружину? Я нею пишаюся! Це дуже крута і складне акторське завдання і воно була виконана блискуче!

Вітаю режисера Клима Шипенко і весь акторський склад. Це дуже круто! Все це я писав, як глядач! Тепер пишу, як мужчина, Елоян, Шипенко і Янковський - вам ...!

«Бульдога» підтримали колеги і друзі по шоу-бізнесу -глюкоза, Оскар Кучера, Ігор Верник, Артем Дзюба, Олександр Рева та ще десяток персон з синіми галочками. Актор Гоша Куценко навіть запропонував Гарику знятися в «сцені гомосекс».

Відносини Гарика і Христини і почалися зі скандалу.

Заради молодої актриси Харламов кинув свою першу дружину Юлію Лещенко, яка вкрай болісно сприйняла зраду. Обдурена дружина стверджувала, що не знала про зради чоловіка.

Найімовірніше, Харламов і Асмус познайомилися на роботі, так як знімалися на одному каналі, приховуючи відносини від усіх.

Про роман чоловіка з Асмус Юлія дізналася від журналістів.

Після важкого розлучення дівчина зазначила, що Гарік повів себе порядно і заплатив кругленьку суму відступних, а вона повернула своє дівоче прізвище, але осад після обману колишнього чоловіка, здається, все ж залишився.

----

У період цькування Харламова і Христини мені теж здавалося, що їх шлюб не витримає.

Так воно і сталося.

Глумёж (їдкий і дотепний) Харламова на адресу Собчак і Богомолова швидко повернувся до нього жорстоким бумерангом ..