Шанувальники з нетерпінням чекають на вихід другого сезону популярного південнокорейського серіалу «Гра в кальмара», вихід якого намічений на грудень 2024 року.

Хоча подробиці сюжету залишаються в таємниці, нещодавні повідомлення Business Insider припускають, що на глядачів чекає ще одна захоплююча частина.

Творець серіалу Хван Дон Хьок раніше натякав на повернення ключових персонажів, у тому числі головного героя Сон Гі Хуна та загадкового ведучого смертоносних ігор.

Хоча подробиці сюжетної лінії ще не розголошуються, фанати передбачають продовження напруженої розповіді, характерної для першого сезону.

Гра в кальмара від Netflix
Гра в кальмара від Netflix

Ходять чутки, що наступного сезону учасники знову виявляться втягнутими в небезпечний світ ігор, ризикуючи життям у гонитві за великим грошовим призом. Однак в умовах конкуренції з високими ставками Гі Хун, як повідомляється, відмовився від своїх планів возз'єднатися зі своєю дочкою в Сполучених Штатах, натомість вирішивши помститися темним постатям, які організовують смертельні випробування.

Обіцяючи нові несподівані повороти, другий сезон «Ігри у кальмари» готовий зачарувати глядачів захоплюючим сюжетом та переконливими персонажами.

Нагадаємо, другий сезон "Уенздей": Netflix порадує продовженням популярного серила

Раніше «Українці» писали, Надя Дорофєєва зірвала спідню білизну, щоб показати повністю голе тіло: у вас очі на лоба полізуть

Як повідомляли «Українці», унікальні секрети та хитрощі з бальзамом "Зірочка": це має знати кожен