Лідер українського гурту ТНМК Олег "Фагот" Михайлюта висловився щодо концертної діяльності в країні під час пандемії коронавирусу.

Відверте інтерв'ю знаменитість дав виданню «Факти».

Олег "Фагот" Михайлюта
Олег "Фагот" Михайлюта

Так, виконавець розповів, що під час того періоду, коли в країні масово скасовувалися всі концерти, влада ніяк не сприяла тому, щоб підтримати українських артистів. В результаті, за словами Фагота, багато музикантів в даний момент сидять без роботи і потребують допомоги.

«Ми-то плануємо постійно свої концерти, але все або переноситься, або скасовується. Ось планували виступити на фестивалі «ЗахідФест», але в якийсь момент його теж скасували. Чи не принесли ми щастя людям, які не отримали гонорар. Музиканти залишилися без грошей. Чому? Тому що влада так вирішила. Якийсь вибірковий геноцид... Особисто я знаю багатьох музикантів, які виживають від концерту до концерту. І допомога їм явно потрібно, якщо ситуація не зміниться. А ті, кому не потрібні компенсації, напевно, і так добре заробляють або мають досить заощаджень», - розповів музикант.

Олег "Фагот" Михайлюта
Олег "Фагот" Михайлюта

Нагадаємо, раніше українська виконавиця Оля Полякова виступила із заявою в мережі, вказавши, що у вітчизняному шоу-бізнесі існує дискримінація в умови карантину.

Відзначимо, співачка емоційно розповіла, що її концерт в Білій Церкві, який повинен був відбутися 1 вересня, скасували, а в той час у Києві виступав російський співак без дотримання правил безпеки.

При цьому, Оля вказала, що тільки український шоу-бізнес почав розвиватися, і на нього стали рівнятися сусіди, як його відкрито затоптують.