Відома українська співачка Оля Полякова записала відеозвернення до своїх колег по музичному "цеху" з призовом піти до стін Кабінету Міністрів. Такі заклики Оля опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Оля Полякова досить критично висловилась на тему чергової постанови Кабміну щодо проведення концертів та шоу. На її думку, метою кабміну є вбити музичну індустрію.

Оля Полякова
Оля Полякова

"У нашому бізнесі глибокий застій, немає роботи, нема чим розраховуватись із колективами та є спільне очікування дива, що ось-ось налагодиться...Ми дивимося новини, відкривається метро, торгові центри, кінотеатри, а ми чекаємо коли дадуть можливість виступати нам артистам", - обурюється Полякова.

На думку співачки досить не справедливо відкривати метро та забороняти концерти де люди дотримуються соціальної дистанції. Також зірка обурена вибірковістю заборон, адже чомусь для деяких можна все.

"Чим в метро або торговому центрі безпечніше аніж на концерті де люди сидять через ряд, через місце та в масках?" Оля Полякова

Оля розповіла про організацію концертів підрядниками, про безліч збитків що несуть не тільки співаки, а й організатори концертів та шоу. За словами зірки в вересні в неї зірвано вже чотири концерти організовані за всіма правилами та рекомендаціями.

"Чому одним можна проводити заходи, а іншим ні, як це впливає на збільшення захворюваності? Як влада слідкує за дотриманням норм? Та чому мені українській співачці не можна тим часом як у Києві проходить переповнений, без масок концерт Російського співака?", - доповнює Оля.

Оля Полякова
Оля Полякова

На жаль, ім'я співака про якого йде мова у відео співачка не розкриває.

Оля закликала усіх хто причасний до музичної індустрії "завтра 3 вересня, я та мої колеги чекаємо вас біля входу в Кабмін", адже на думку зірки питання можливо вирішити тільки шляхом особистої розмови з представниками влади.

За її словами, вимоги до кабміну досить прості: навести лад в музичній індустрії та зупинити дискримінацію прав музикантів та організаторів, домовитися про подальшу роботу у цілому.