Шоумен та керівник студії Квартал 95 Євген Кошовий розповів, що в разі зради дружини Ксенії буде готовим на вбивство. Про це Кошовий заявив в ефірі Ранку у великому місті у рубриці 33 за 3.

Журналістка Олександра Кучеренко, яка веде рубрику уточнила кому саме загрожує вбивство від шоумена, а він у відповідь додав: Всіх.

Євген Кошовий перебуває у шлюбі з Ксенію Кошовою з 2007 року. Пара виховую двох доньок – 12-річну Варвару та 6-річну Серафиму.

Окрім цього Євген розповів чи збирається президент після президенства повернутися до "Квартал 95. Комік підкреслив, що навряд чи президент повернеться до кар'єри коміка.

"Я знаю, що усі там просять, але ні", – зазначив Кошовий.

Він розповів, що чинний президент сам не виявляв бажання пізніше повернутися, крім того, у нього й так є чим зайнятися.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" розповідав як 12-річна донька Кошового Варвара хизувалася перед публікою накачаними губами. Варто відзначити, що попри юний вік дівчини публіка прийшла в захват від її нового образу.

Також раніше фанати викрили також "зраду" Євгена Кошового, виявляється комік не такий вже і суворий у своїх поглядах. Як "Жека" розважався з гарячою білявкою читай у матеріалі.