Різке збільшення захворюваності на коронавірус в Україні варто очікувати в середині жовтня 2020 року. Про це розповів відомий педіатр Євген Комаровський під час прямого ефіру на своєму YouTube-каналі.

– Я не маю сумніву, що різкий приріст захворюваності на коронавірус відбудеться, найімовірніше, з середини жовтня. Щоправда, це станеться не через ігнорування карантинних заходів, а тому що люди, традиційно, протягу боїмося більше, ніж коронавірусу, - коментує Комаровський.

За його словами, у влади немає можливості загнати своїх громадян під жорсткий карантин.

– На мою думку, всі зусилля держави мають бути направлені на максимальну підтримку системи охорони здоров’я. Варто зупинити вливання грошей в усі проєкти, які можуть зачекати, – зазначив Євген Комаровський.

Він додав, що зараз вкрай необхідно проводити курси для медсестер та санітарів, підвищувати кваліфікацію лікарів, будувати будівлі, становити виробництво кисневих апаратів, запасатися необхідними ліками, а також підтримувати медичний персонал, який, з ризиком для життя, протистоїть коронавірусній інфекції.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував рекомендації Євгена Комаровського щодо того як перевірити себе на Covid-19 в домашніх умовах.