Останнім часом популярна співачка радує шанувальників новими фото. На своїй сторінці в Instagram Ротару опублікувала знімки зі свого Дня Народження та урочистість зі святкування ювілею сина, на яких вона позує в неймовірно розкішних нарядах. А тим часом на одному з фан-акаунтів знаменитості можна знайти фотографії з повсякденного життя співачки.

Так, sofiarotaru_fan опублікував знімок, на якому Ротару позує сидячи на мотоциклі в самих звичайних джинсах і білій сорочці навипуск. Доповнили образ чорні замшеві лофери та сонцезахисні окуляри. Особливу увагу привертає модна стрижка подвійне каре, яка ідеально підкреслює овал обличчя і додає об'єм волоссю.

Варто відзначити, що виглядає співачка на знімку дуже ефектно. 73-річній Ротару неймовірно йде цей образ. Фанати співачки зібрали під фото безліч лайків, та відмітили неймовірну красу та сміливий образ співачки.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував злиті у мережу фото Софії Ротару з 90-х років, в молодості співачка виглядала просто неймовірно.